درباره ما

ما به کیفیت متعهد هستیم

نشا گستر پردیس

شركت نشا گستر پردیس با بیش از 20 سال سابقه در صنعت لوله پلی اتیلن، اتصالات پلی اتیلن، لوله دوجداره پلی اتیلن و منهول پلی اتیلن به عنوان یکی از متخصص‌ترین و برترین مجموعه‌های صنعت پلی اتیلن در کشور می‌باشد. مجموعه نشا گستر پردیس با تلاش بسیار موفق به کسب نتایج و پیشرفت چشم‌گیری در حوزه صنعت پلی اتیلن گردیده و مجهز بودن به مدرن‌ترین خط تولید و ارائه محصولات باکیفیت و همچنین امکان ارائه خدمات خود در سریع‌ترین زمان ممکن به مشتری موجب گردیده؛ که این مجموعه در صدر صنعت لوله و اتصالات پلی اتیلن در بین مشتریان، پیمانکاران و مجریان این صنعت قرار گیرد. کیفیت منحصر بفرد محصولات نشا گستر پردیس، قابلیت ارتجاع بالا و امکان سهولت در بارگیری و حمل و نقل لوله، اتصالات و منهول پلی اتیلن به دلیل وزن کم و نصب سریع و آسان، موجب شده تا محصولات پلی اتیلن نشا گستر پردیس به عنوان بهترین گزینه در پروژه‌ها تبدیل گردد.

مشتری‌مداری
اصول کاری مجموعه نشا گستر پردیس

شركت نشا گستر پردیس همگام با صنعت تولید لوله پلی اتیلن و اتصالات اقدام به تولید محصولات با کیفیت با بالاترین سطح استاندارد نموده است. شركت نشا گستر پردیس یک شرکت تولیدی، صنعتی و بازرگانی است که در زمینه تولید انواع لوله‌های پلی اتیلن، لوله پلی اتیلن کاروگیت، اتصالات پلی اتیلن، منهول پلی اتیلن با کاربردهای متنوع در بازار و پروژه‌های ملی، پتروشیمی و عمرانی ایران و منطقه فعالیت می‌کند. جلب رضایت مشتری و مشتری‌مداری از اصول کاری مجموعه نشا گستر پردیس می‌باشد و این مجموعه تمام تلاش خود را می‌نماید تا بعد از جلب اطمینان، با ارائه خدمات پس از فروش با هدف حفظ حقوق مصرف‌کننده؛ مشتریان خود را وفادار نماید.

تضمین اصالت کالا
کالای معتبر و مطمئن

ظرفیت بالای تولید
نگران حجم بالای سفارش خود نباشید

مناسب‌ترین قیمت
مناسب‌ترین قیمت با بالاترین کیفیت

مشاوره تخصصی رایگان
پاسخگویی به هر گونه سوال تخصصی

گارانتی و خدمات پس از فروش
مجموعه نشا گستر پردیس

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باعث می‌شود شما از خرید خود مطمئن و راضی باشید خدمات پس از فروش (گارانتی) محصولات می‌باشد. شركت نشا گستر پردیس، با در هم آمیختن نوآوری، تکنولوژی روز دنیا و کیفیت محصولات و سیستم‌های پایپینگ عالی و مطمئنی را تولید و ارائه میکند که این خود بزرگترین حمایت از مشتری است. شركت نشا گستر پردیس، فروش محصولات خود را نقطه پايانی ارتباط با مشتری خود نمی‌داند و خدمات پس از فروش را با هدف حفظ حقوق مصرف‌كننده در الويت دستور كار خود قرار داده است و امكان استفاده از خدمات پس از فروش را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

افتخارات و گواهی نامه

شركت نشا گستر پردیس به عنوان یکی از بزرگترین تولید‌کنندگان لوله، اتصالات و منهول پلی‌اتیلن در ایران است و در اکثر پروژه‌های ملی همکاری داشته است كه این همكاری در زمینه تامین لوله، اتصالات و منهول پلی‌اتیلن بوده و مورد تائید کارفرمایان قرار گرفته است. تعدادی از این گواهی‌نامه‌ها جهت آشنایی با سطح کیفی محصولات پلی‌اتیلن شرکت نشا گستر پردیس در سایت قرار گرفته است


گواهینامه ISO 9001-2008 در زمینه مدیریت کیفیت

دریافت گواهینامه به تاریخ 15 جولای 2015¬


گواهینامه ISO 9001-2008 در زمینه مدیریت کیفیت گواهینامه ISO 9001-2008 در زمینه مدیریت کیفیت

دریافت گواهینامه به تاریخ 15 جولای 2015¬ دریافت گواهینامه به تاریخ 15 جولای 2015¬